Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir chiptuning un kā tas strādā?

Katrs iesmidzināšanas dzinējs ir aprīkots ar vadības kompjūteru - ECU (Electronic Control Unit), kurš kontrolē aizdedzi, iesmidzināšanu un gaisa - degvielas attiecību. Šis ECU (Electronic Control Unit) satur visus nepieciešamos parametrus priekš dzinēja darbības. Mēs pārrakstām datus šajā procesorā tā, lai panāktu labāku individuālu dzinēja optimizāciju.

Kāda veida garantija tiek sniegta?

5 gadu garantija par pareizi funkcionējošu mūsu programmatūru. Garantēta jaudas palielināšana, ja dzinējs ir labā stāvoklī. 5 gadu bezmaksas jauna programmatūra, ja dīleris būs atjauninājis Jūsu esošo. 5 gadu garantija, ka mēs Jums atliksim atpakaļ oriģinālo programmatūru. (Piemēram, Jūs vēlaties pārdot auto, etc...) Mēs garantējam individuālu korekciju un diagnostiku katram auto. Mēs garantējam ka programmatūra tiks izstrādāta no mūsu kvalificētiem inžinieriem individuāli.

Kādas būs sekas uz rūpnīcas garantiju?

Chiptuning ir pilnīgi neredzams, tāpēc dīlerim nebūs ne mazākās nojausmas, lai atceltu garantiju. Kā arī mēs jebkurā brīdī varam atgriezt atpakaļ rūpnīcas uzstādījumus, tad vispār nebūs ne maņas no tā.

Vai tas ietekmēs apdrošināšanu?

Lielākā daļa apdrošināšanas kompānijas savas apdrošināšanas prēmijas aprēķina pēc auto cenas, vadītāja stāžu, auto riska pakāpes, bet ne pēc zirgaspēkiem.

Cik ilgu laiku aizņem chiptuning?

Mēs pie auto strādājam apmēram 2 - 4 stundas (ņemiet vērā, ka dažas automāšīnas var aizņemt ilgāku laiku). Mēs katru auto regulējam individuāli un vairākas reizes līdz rezultāts ir nevainojams. Mēs atgriežam auto, kad esam apmierināti ar rezultātu, ja tas ir ideāls. Mūsu klientiem vienmēr ir iespēja palikt uz vietas, lai redzētu kas notiek ar savu auto.

Kāpēc katram auto ir nepieciešama individuāla dzinēja vadības optimizācija un pēc tam pārbaude uz jaudas stenda?

Katrs dzinējs ir individuāls, katra inžektors ir atšķirīgs, katra turbīna ir atšķirīga, masveida ražošanā tiek pielaistas dažādas atšķirības. Tas aizņemtu pārāk daudz laika un naudas, lai katru dzinēju izstrādātu individuāli. Lai ražotāji šos dzinējus padarītu vēl efektīvākus, tad nepieciešamas arī izmaiņas programmatūrā. Ja mēs to pārskatām individuāli, tad varam iegūt ļoti drošu jaudas un griezes momenta pieaugumu. Lielākā daļa tūneri, kas strādā ar standarta tūning progrāmmām nepanāk optimālo jaudas pieaugumu, bet var ļoti kaitēt Jūsu auto dzinējam kā piemēram ceļot turbo spiedienu, etc... Dažreiz cilvēki jautā, kāpēc pie tunera X ir tie paši zirgaspēki kā pie tunera Y, bet jāmaksā uz pusi mazāk. Atbilde ir vienkārša, tas ir tikai atšķirīgs tuning, kas ir ar tik pat lielu jaudu, jā, bet atšķirība ir uzticamība, auto vadāmība, degvielas patērņš, utt.. Lēts šajā gadījumā sanāks dārgāk!

Kādas ir Chiptuning priekšrocības?

- Lielāks braukšanas prieks

- Drošāka apdzīšana

- Lielāks griezes moments (treileru, komerctransporta, smago kravu vilkšanai)

- Mazāks degvielas patēriņš

Kādi ir trūkumi ar Chipuning?

Tas var likties dīvaini, bet ar pareizu Chiptuning trūkumu nebūs!

Vai Chiptuning kaitēs manam dzinējam?

Mūsu izstrādātais Stage 1 dzinēja vadības optimizācijas modelis vienmēr paliek pie visiem ražotāja drošības limitiem atkarībā no ražotāja. Stage 1 ir 100% drošs un mēs garantējam to pašu dzinēja mūžu ko ražotājs.

Ko darīt ja automašīnai tiek ierakstīts programmatūras atjauninājums?

Jaunākajām automašīnām šāds variants ir ļoti iespējams, ka dīleris ieraksta programmatūras atjauninājumu. Tādā gadījumā Jūs braucat pie mums un mēs pamatojoties uz jaunās programmatūras izstrādājam no jauna tuning, Protams... bez maksas.

Pieteikt Chiptuning