Auto diagnostika

Kas ir auto diagnostika?

Mūsdienās atomašīnās arvien vairāk tiek izmantotas elektroniskas komponentes, kas atvieglo noteikt, kas tieši ir noticis Jūsu auto.
Izmantojot profesionālas iekārtas un speciālu programmatūru mēs varam ļoti precīzi noteikt problēmu.

Kuras daļas tad var notestēt?

Diagnostika palīdz noteikt problēmas auto dzinējā, ātrumkārbā, izplūdes sistēmā, bremzēs, un citās svarīgās daļās, kā arī degvielas, gaisa, dzesēšanas sistēmās.
Tomēr apkārt klīst mīts, kas vairāk ir neizpratne par to ka auto diagnostikas testā tehniķis izmanto kodu lasīšanas iekārtas, kas nosaka tieši to problēmu, kas izsaudz check engine lampiņu, bet tā nemaz nav, jo patiesībā kods pasaka, kura dzinēja daļa vai detaļa izsauc kļūdu, bet nepasaka tieši kāpēc tā rada problēmas. Šajā momentā tehniķis liek lietā savu prātu un pieredzi, lai noteiktu, kur tad īsti ir šī problēma - kontaktā, detaļā vai pašā savienojumā.

Kāda tad ir jēga no diagnostikas?

Pirms auto diagnostika kļuva populāra un visiem brīvi pieejama, auto īpašnieki dzina savus auto uz servisiem, kad auto bija jau noplīsuši un nereti maza elektronsika probēma bija jau novedusi pie nopietniem mehāniskiem bojājumiem. Tagad ar auto diagnostiku problēmas var noteikt laicīgi, pirms tās rada nopietnus bojājumus, kas Jums ne tikai ietaupīs laiku, bet arī neatstās robu maciņā.
Mūsdienu diagnostikas iekārtas tehniķiem sniedz informāciju par autoražotāja norādēm, vēsturi, kas tehniķim sniedz papildus nepieciešamo informācijai izvēloties ceļu problēmas risināšanai.

Cik bieži tad man jāveic šī procedūra?

Jums nav jāgaida, kad iedegsies check engine lampiņa, lai dotos uz auto diagnostiku. Ja Jūs dzirdat vai jūtat, ka auto katkas nav īsti kārtībā, tad dodtaties uz diagnostiku un pārbaudat vai tas nav kas nopietns.
Auto mehāniķi iesaka veikt diagnostiku vismaz vienu reizi gadā, kas parādīs mazas problēmas, kas neizsaudz check engine lampiņu, jau laicīgi pirms tas pārvēšas par ko nopietnāku.

Diagnostiku iesakām veikt arī pie pašas auto iegādes. Gan privātajiem, gan kompānijām, kas tirgo auto vajadzētu piekrist diagnostikas testam, ja viņi tam nepiekrīt, tad Jums uzreiz ir zināms, ka auto kautkas nav īsti kārtībā un labāk šo auto neigādāties.

Diagnostika un remonts

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes auto diagnostku ar modernākajām tehnloģoijām, paskaidrosim problēmu un ieteiksim labāko ceļu problēmas atrisināšanai.

Cik tas izmaksās?

Konsultācijas ir bezmaksas
Diagnostika līdz 1h / 20 Euro

Standarta diagnostika naizņem ilgāk kā stundu. Sarežģītas vai padziļinātas diagnsotikas var aizņemt vairāk laika.
Pie lielāka pieprasījuma, kad sāk veidoties rindas, tad būtu vēlams atstāt auto uz pāris stundām. Mēs laicīgi paziņosim cikos Jūsu auto būs pieejams.

Brauciet ciemos vai zvaniet, lai peiteiktu sava auto diagnostiku vai konsultāciju.